Kontak ons gerus vir meer inligting

Riebeek Laan 1, Riviersonderend, 7250
Tel: 028 261 1519
Fax: 028 261 1626
Email: admin@tanqua.net

themecircle.net

Kontak Persone

Gerhard van Niekerk
Bestuurder
082 908 4299 | gerhard@tanqua.net

Gerdus le Roux
Junior Produksiebestuurder
072 507 1170 | gerdus@tanqua.net

Wiehan Visagie
Tegniese Verkoopsbestuurder
084 422 1558 | wiehan@tanqua.net

Dr. Tanja Calitz
Voedingskundige
082 054 1364 | tanja@tanqua.net

André Steenkamp
Verteenwoordiger
082 851 6212 | andre@tanqua.net

Tiaan Gerber
Verteenwoordiger 079 892 7455 | tiaan@tanqua.net

Paul Cornelissen
Westbury
071 935 4489 | paul@westburyfeeds.co.za

PRODUKTE

Tanqua vervaardag n volledige reeks produkte (Lusern, konsentrate en lekke) vir suiwel vleisbeeste en skape. Verpilde lusern produkte vir die volstruis en konyn mark is ook beskikbaar.
LEES MEER

AFMA GEAKREDITEER

Produkte voldoen aan die registrasievereistes van Wet 36 van 1947.


KONTAK ONS

Riebeek Laan 1, Riviersonderend, 7250
Tel: 028 261 1519
Fax: 028 261 1626
Email: admin@tanqua.net

Tanqua Voere (Edms) Bpk, Reg no: 97/10631/07